Series
Ratings
249
DeodeumiTV: Udangtangtang AntenaRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 5.0
Sing Again 2Rated ★ 3.0
Sing AgainRated ★ 3.5
The Slime Diaries: That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
A Certain Scientific Railgun SRated ★ 5.0
The Fishermen and the City Season 4Rated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0
The Fishermen and the City 3Rated ★ 4.0
City Fisherman 2Rated ★ 4.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 5.0
Hot BrothersRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
Earth Marble World TourRated ★ 5.0