Movies
Ratings
23
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
HopeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
PietaRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0