Series
Ratings
69
Fight For My WayRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 2.0
Attic CatRated ★ 2.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- 특수사건전담반 TENRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 2.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0