Series
Ratings
79
Attack on TitanRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Super BandRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0
ChihayafuruRated ★ 5.0- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Kemono JihenRated ★ 5.0
Hinomaru SumoRated ★ 5.0