Series
Ratings
178
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0- Magical DoReMiRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Magic School BusRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0