Series
Ratings
181
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Sakamoto Days Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
The Eighth SenseRated ★ 4.0- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Eye Love YouRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.5
MashleRated ★ 3.5