Series
Ratings
25
Reply 1997Rated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0