Movies
Ratings
346
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
PrideRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 2.5
HerRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Born to Be BlueRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0