Series
Ratings
68
Saimdang, Memoir of ColorsRated ★ 2.0
My Shy BossRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Again, My LoveRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 2.0
Lovers of MusicRated ★ 1.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 0.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Prime Minister and IRated ★ 0.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 1.5