Series
Ratings
13- Into the NorthkoreaRated ★ 3.5
Baywatch Season 1Rated ★ 2.5- 1997 세계최강 아키라키드Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Colombo Season 1Rated ★ 3.0- No Next LifeRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.5
GlitchRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 3.0
- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 2.0