Movies
Ratings
277- Whispering WaterRated ★ 2.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Half of ItRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The DescentRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 3.5- PEPPERTONES In Cinema: Everything Is OKRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5