Series
Ratings
30- Reckless ChallengeRated ★ 4.5
- Excessive ChallengeRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0