Movies
Ratings
87
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
One DayRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0