Series
Ratings
175
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Protect the BossRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0