Series
Ratings
67
Kotaro Lives AloneRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Skip and LoaferRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
After the RainRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
MonstrousRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Nevertheless,Rated ★ 1.0