Series
Ratings
104
D.P.Rated ★ 4.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- First LoveRated ★ 3.5
MRated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5- ポケットモンスターRated ★ 3.0
Jang Yeong SilRated ★ 2.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 3.5- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
- Battle of TonguesRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Noonas Over FlowersRated ★ 4.0
The Bride of HabaekRated ★ 2.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5