Series
Ratings
39
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0