Series
Ratings
75
MirandaRated ★ 4.5
Leaving NeverlandRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Skam Season 3Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
High KickRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- Haneuljae's MurderRated ★ 4.0
SiriusRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.0
Tamra IslandRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 3.0
Man from the EquatorRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 3.0