Series
Ratings
51
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
PluribusRated ★ 3.5
Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Chef's Table: NoodlesRated ★ 3.5
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 1.5
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Silo Season 2Rated ★ 3.5
Silo Season 1Rated ★ 3.5