Series
Ratings
192
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Presumed InnocentRated ★ 3.0
Silo Season 1Rated ★ 3.0
ShōgunRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
FleabagRated ★ 4.5
FleabagRated ★ 5.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5