Series
Ratings
73
GourmetRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.5
Big ThingRated ★ 3.5
Gap DongRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 3.5