Series
Ratings
75
Prison PlaybookRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.0- Sharp3Rated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 4.5
NonstopRated ★ 4.0
Nonstop 5Rated ★ 4.0