Series
Ratings
98
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Strange Tales of Tang DynastyRated ★ 3.5
The Heart of GeniusRated ★ 3.5
Three-BodyRated ★ 4.0
The Wind Blows From LongxiRated ★ 5.0
The KnockoutRated ★ 4.0
War of FaithRated ★ 4.0
Love and RedemptionRated ★ 3.0
The Imperial CoronerRated ★ 3.0
Mysterious Lotus CasebookRated ★ 4.0
One and OnlyRated ★ 3.0
Maid’s RevengeRated ★ 3.5
Till The End of The MoonRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0
Nirvana in FireRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 5.0
Lost You ForeverRated ★ 5.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.5
The Long SeasonRated ★ 4.0