Series
Ratings
38
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
Sing Again 2Rated ★ 3.0
Sing AgainRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5- 메소드클럽Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 2.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5