Movies
Ratings
650
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
The Life of ChuckRated ★ 3.0
QueerRated ★ 3.0
After YangRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
HappyendRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 5.0
The LoverRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 1.5
Wild ChildRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 2.5