Series
Ratings
137
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
- 명탐정의 규칙Rated ★ 3.0
- Tiger & Dragon SpecialsRated ★ 5.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
The Great White TowerRated ★ 5.0- うぬぼれ刑事Rated ★ 4.0
- TransparentRated ★ 4.0
Beautiful LifeRated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 5.0- Honey and CloverRated ★ 4.0
WATER BOYSRated ★ 4.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 5.0
Bayside ShakedownRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 5.0