Series
Ratings
91
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- The FrogRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Yakamoz S-245Rated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0