Series
Ratings
44
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 2.5
IRISRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0