Series
Ratings
58
BootsRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The SympathizerRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.0