Series
Ratings
65
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.0
Battle of FatesRated ★ 4.5- Single's Inferno ReunionRated ★ 3.0
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- 원피스 32기Rated ★ 5.0
더 인플루언서Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 2.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0