Series
Ratings
316- 마루는 강쥐Rated ★ 5.0
Dept. QRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Dead Boy DetectivesRated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Hoshi of the Girls' GardenRated ★ 4.0
One Piece Season 1Rated ★ 3.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.0
Muchuu sa, Kimi niRated ★ 3.5