Titles you rated
- Bag of BonesRated ★ 2.5
- A Dewa Nai KimitoRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0- 夏目友人帳 音のたよりRated ★ 3.0
Natsume's Book of Friends: Sometime on a Snowy DayRated ★ 2.5
The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel BehaviorRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 3.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0- THE SHINING (TV)Rated ★ 3.5
Testimony of NRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 2.5