Series
Ratings
43
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Mikami SenseiRated ★ 3.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
1122 Ii FufuRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Let's Get DivorcedRated ★ 4.0
We're Millennials. Got a problem?Rated ★ 3.5
Brush Up LifeRated ★ 4.0
This Is UsRated ★ 4.0
Modern LoveRated ★ 3.5
Modern LoveRated ★ 4.0
Odd TaxiRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5- 無人惑星 サヴァイヴRated ★ 3.5
Gurren LagannRated ★ 3.5