Movies
Ratings
789
DunkirkRated ★ 5.0
American HoneyRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Million Dollar HotelRated ★ 4.5
Chico & RitaRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
I am a CatRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 2.5
Trespass Against UsRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Lost in ParisRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
The Lost City of ZRated ★ 3.0
Our PresidentRated ★ 4.5
NerudaRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5