Series
Ratings
82
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
Baccano!Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Hunter X HunterRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 0.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0