Series
Ratings
10- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
The PacificRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
FingersmithRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 5.0