Series
Ratings
252
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
BargainRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
Gravity Falls ShortsRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
It's NightRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
Doona!Rated ★ 1.0
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
HappinessRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0