Series
Ratings
87
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar Man 3Rated ★ 1.5
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 1.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 1.5
Ghost StoriesRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 2.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 2.0
Voice season1Rated ★ 1.0
GoblinRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
RememberRated ★ 3.0