Series
Ratings
113
The Art of SarahRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5- The FrogRated ★ 2.0
The 8 ShowRated ★ 2.0- DexterRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.5- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5