Series
Ratings
20
Breaking BadRated ★ 4.0
Alien: EarthRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 5Rated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 4.5
The Office Season 3Rated ★ 4.5
The Office Season 2Rated ★ 4.5
The Office Season 1Rated ★ 4.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 5.0
KaosRated ★ 4.5
The SympathizerRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Treasure: Treasure MapRated ★ 5.0
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5