Series
Ratings
193
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
BootsRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Call It LoveRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
VigilanteRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0