Series
Ratings
85
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.0- Physical: AsiaRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 4.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Lycoris RecoilRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0