Movies
Ratings
636
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
UgliesRated ★ 2.0
DamselRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 3.0
We're the MillersRated ★ 3.5