Series
Ratings
65
Love MeRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
A Shop for KillersRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 2.5
LTNSRated ★ 4.5
Pepsi, Where's My Jet?Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
When They See UsRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0