Series
Ratings
103
Years and YearsRated ★ 4.0
Good GirlsRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
Rosy LoversRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 2.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Divorce Lawyer in LoveRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 1.5