Series
Ratings
92
My Secret VampireRated ★ 5.0
The SpirealmRated ★ 5.0
Business as UsualRated ★ 5.0
Love Is Better the Second Time AroundRated ★ 3.5
To Sir, With LoveRated ★ 5.0
Pit BabeRated ★ 5.0
KinnPorsche The SeriesRated ★ 5.0
Love Class 2Rated ★ 4.5
Boys Be BraveRated ★ 4.0
Unintentional Love StoryRated ★ 5.0- The Time of FeverRated ★ 5.0
The Eighth SenseRated ★ 4.5- Follow The WindRated ★ 4.5
Perfect ProposeRated ★ 5.0
Living with HimRated ★ 5.0
Solo LevelingRated ★ 5.0
Bokura no ShokutakuRated ★ 5.0
Naked DiningRated ★ 4.0
Stay With MeRated ★ 4.0
Word of HonorRated ★ 5.0