Series
Ratings
394
Friends Season 2Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
Our PlanetRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Worst of EvilRated ★ 2.0
Heroes Next DoorRated ★ 2.0
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Rick and Morty Season 6Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 2.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0