Series
Ratings
134
Sailor Moon RRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.0
- 신 도라에몽Rated ★ 3.0
Petite Princess YucieRated ★ 5.0- Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 5.0
- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 2.5
Good Day for Gag Manga 2Rated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 5.0
Kaleido StarRated ★ 5.0
Mew Mew PowerRated ★ 5.0- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
- 유희왕 1기Rated ★ 2.5
- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0