Movies
Ratings
19
King and the ClownRated ★ 5.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0