Movies
Ratings
840
Project Hail MaryRated ★ 4.5- HumintRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
Girl in the PictureRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
SunflowerRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.0